Špeciálne ošetrenia

Ošetrenie pleti light AHA peelingom, liftingovými produktami z rady DermaBotexin a regeneračným 100% retinolom. Toto ošetrenie je zamerané na vypnutie jemných vrások. Treba ho aplikovať 3-5 krát.

Intenzívny peeling s ovocnými kyselinami. Na vyhladenie jemných vrások, hydratáciu, akné, zjemnenie pigmentácie a celkové zjednotenie pleti. 

Hydratácia / vrásky / hyperpigmentácie / celulitída / strie

Toto ošetrenie pleti je zamerané na stimuláciu novotvorby kolagénu a hydratáciu pleti. Pridaním špeciálnych sér podľa potrieb pleti je navyše možnosť zamerať sa na redukciu vrások a hyperpigmentácie. Pleť je vyživená a rozžiarená. Ošetrenie treba opakovať 3-6 krát, závisí od stavu pleti a požadovaného výsledku.


Regeneračné a relaxačné ošetrenie tváre, krku a dekoltu so 100% čistým vit. A. Urýchľuje odlučovanie zrohovatených buniek a tak pleť núti k regenerácii. Pleť je zjednotená a zdravá. Ošetrenie vhodné hlavne po letnej sezóne.


Hydratačné a relaxačné ošetrenie tváre, krku a dekoltu s kyselinou hyaluronovou.
Upokojujúce a relaxačné ošetrenie tváre, krku a dekoltu prípravkami pre citlivý typ pleti.Ošetrenie s ľahkými AHA kyselinami a liftingovými prípravkami pre okamžitý liftingový účinok.


Objednajte si naše služby

Vyplňte všetky potrebné údaje a my sa Vám čo najskôr ozveme späť.